programma

 

Programma


Overzicht competititie-programma

 

    Wedstrijd programma

 datum thuis  uit  aanvang
       
  Zomerstop    
       
07-08 start training dames   19:00
09-08 start training heren   19:30
       
19-08 vr FC Cranendonck 1 Dommelen 1 13:00
19-08 vr Bergeijk VR1 FC Cranendonck VR1 11:00
       
24-08 vr KFC Hamont VR1 FC Cranendonck VR1 19:30
       
za 25-08 FC Cranendonck 1 regio toernooi 2x15min ??
  FC Cranendonck 1 sv Budel 1 18:45
  DOSL 1 Rood Wit'67 1 18:45
  FC Cranendonck 1 DOSL 1 19:35
  Rood Wit'67 1 sv Budel 1 19:35
  FC Cranendonck 1 Rood Wit'67 1 20:25
  sv Budel 1 DOSL 1 20:25
       
28-08 vr FC Cranendonck 1 Bruheze 1 19:30
       
01-09 B Nuenen JO19-3 FC Cranendonck JO19-1 15:30
01-09 B DOSL JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 12:45
01-09 B FC Cranendonck JO13-1 Tongelre JO13-1 13:00
01-09 B RPC JO12-3 FC Cranendonck JO12-1 10:15
01-09 B FC Cranendonck JO11-1 Wilhelmina Boys JO11-2 11:15
01-09 B Marvilde JO11-2 FC Cranendonck JO11-2 10:00
01-09 B FC Cranendonck JO8-1 RPC JO8-6 09:30
       
02-09 B De Raven 1

FC Cranendonck 1

14:30 
02-09 B FC Cranendonck 2

Dommelen 2

11:30
02-09 B sv Budel 3

FC Cranendonck 4

12:00
02-09 B EMK VR1

FC Cranendonck VR1

13:00
       
08-09 B FC Cranendonck JO19-1 Geldrop JO19-3 14:30
08-09 B FC Cranendonck JO15-1 RPC JO15-2 13:00
08-09 B FC Cranendonck JO12-1 sv Budel JO12-3 11:15
08-09 B Taxandria JO11-3 FC Cranendonck JO11-1 11:15
08-09 B FC Cranendonck JO11-2 Essche Boys JO11-2 09:30
08-09 B FC Eindhoven AV JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 08:30
       
09-09 B FC Cranendonck 1 sv Budel 1 14:30
09-09 B RKSV Heeze 2 FC Cranendonck 2 11:45
09-09 B FC Cranendonck 4 BES 1 10:30
09-09 B FC Cranendonck VR1 GSBW VR1 10:30
       
10-09 B Bergeijk JO11-3 FC Cranendonck JO11-1 18:30
       
15-09 B FC Cranendonck JO19-1 SJO Juventud JO19-2 14:30
15-09 B FC Cranendonck JO15-1 FC Eindhoven AV MO17-1 13:00
15-09 B SV Budel JO13-2 FC Cranendonck JO13-1 11:00
15-09 B Dommelen JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 11:30
15-09 B Vessem/DEES JO11-1 FC Cranendonck JO11-1 11:15
15-09 B Woenselse Boys JO11- FC Cranendonck JO11-2 09:45
15-09 B FC Cranendonck JO9-1 De Raven JO9-1 09:30
15-09 B FC Cranendonck JO8-1 sv Budel JO8-5 09:30
       
16-09 B Rood Wit'67 1 FC Cranendonck 1 14:30 
16-09 B sv Valkenswaard 2 FC Cranendonck 2 12:00
16-09 B FC Cranendonck 4 Maarheeze 3 10:30 
16-09 B FC Cranendonck VR1 Bergeijk VR1 10:30
       
23-09 start competitie alle teams  
       
Onze hoofdsponsoren:
Feijen Metaaltechniek
Damen Machinaal Timmerwerken
Café de Bout Soerendonk
Verest Sport
Assurantiekantoor van Hunsel & Govers BV
ABC Hekwerk
Zuiderpoort café