programma

 

Programma


Overzicht competititie-programma

 

    Wedstrijd programma

 datum thuis  uit  aanvang
       
16-02 Best Vooruit JO19-3 FC Cranendonck JO19-1 1 - 5
16-02 de Raven JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 1 - 1
16-02 ZSC JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 5 - 3
16-02 ZSC JO11-1 FC Cranendonck JO11-1 1 - 4
16-02 Woenselse Boys JO11-4 FC Cranendonck JO11-2 10 - 1
16-02 DOSL JO9-3 FC Cranendonck JO9-1 10:00
16-02 sv Budel JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 1 - 5
       
17-02 FC Cranendonck 1 Altweerterheide 1 14:30
17-02 DBS 2 FC Cranendonck 2 12:00
17-02 Gestel 3 FC Cranendonck 3 10:00
17-02 Brabantia 5 FC Cranendonck 4 12:00
17-02 FC Cranendonck VE1 DESM VE2 10:00
17-02 FC Cranendonck VR1 Baarlo VR1 10:30
       
vr 22-2 FC Cranendonck mini's Budel,RKSVO en merefeldia mini's 18:30
       
24-02 FC Cranendonck 1 Maarheeze 1 14:30
24-02 Reusel Sport 3 FC Cranendonck 2 12:00
24-02 FC Cranendonck 3 Bergeijk 4 10:00
24-02 Nuenen 5 FC Cranendonck 4 10:00
24-02 FC Cranendonck VR1 RKHBS VR1 10:30
24-02 Baardwijk VR3 FC Cranendonck VR2 10:30
       
09-03 FC Cranendonck JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-3 14:30
09-03 FC Cranendonck JO15-1 Waalre JO15-1 13:00
09-03 FC Cranendonck JO13-1 Reusel Sport/Cotrans JO13-3 13:00
09-03 FC Cranendonck JO12-1 Gestel JO12-1 11:15
09-03 FC Cranendonck JO11-1 Riethoven JO11-1 11:15
09-03 FC Cranendonck JO11-2 Bladella JO11-4 09:30
09-03 FC Cranendonck JO8-1 de Valk JO8-1 09:30
       
10-03 FC Cranendonck 1 RKESV 1 14:30
10-03 FC Cranendonck 2 sv Valkenswaard 3 11:30
10-03 De Valk 4 FC Cranendonck 3 10:00
10-03 Beerse Boys 7 FC Cranendonck 4 12:45
10-03 Boekoel VE1 FC Cranendonck VE1 09:30
10-03 Real Lunet VR1 FC Cranendonck VR2 10:30
       
vr 15-3 FC Oda mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
16-03 RPC JO19-4 FC Cranendonck JO19-1 16:15
16-03 sv Unitas'59 JO15-4 FC Cranendonck JO15-1 12:30
16-03 DOSKO'32 JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 12:30
16-03 sv Unitas'59 JO12-4 FC Cranendonck JO12-1 11:15
16-03 RKVVO JO11-2 FC Cranendonck JO11-1 11:30
16-03 Geldrop JO11-4 FC Cranendonck JO11-2 10:00
16-03 Riethoven JO9-1 FC Cranendonck JO9-1 10:00
16-03 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 10:00
       
17-03 DOSL 1 FC Cranendonck 1 14:30
17-03 FC Eindhoven AV 2 FC Cranendonck 2 12:00
17-03 FC Cranendonck 4 Nuenen 5 10:30
17-03 RKSVO VE2 FC Cranendonck VE1 10:00
17-03 sv Brunssum VR1 FC Cranendonck VR1 12:00
17-03 FC Cranendonck VR2 Emplina VR2 10:00
       
vr 22-3 Laar mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
23-03 FC Cranendonck JO19-1 Brabantia JO19-3 14:30
23-03 FC Cranendonck JO15-1 Maarheeze JO15-1 13:00
23-03 FC Cranendonck JO13-1 RPC JO13-2 13:00
23-03 FC Cranendonck JO12-1 Rood Wit'67/Plus JO12-1 11:15
23-03 FC Cranendonck JO11-1 EFC JO11-1 11:15
23-03 FC Cranendonck JO11-2 RKVVO JO11-5 09:30
23-03 FC Cranendonck JO9-1 Dommelen JO9-2 09:30
23-03 FC Cranendonck JO8-1 ST Vessem/Dees JO8-2 09:30
       
24-03 FC Cranendonck 1 Lierop 1 14:30
24-03 FC Cranendonck 2 Bergeijk 2 11:30
24-03 DBS 3 FC Cranendonck 4 10:30
24-03 FC Cranendonck VE1 RKSVV VE1 10:00
24-03 FC Cranendonck VR1 RKMSV VR1 10:30
24-03 FC Uden VR1 FC Cranendonck VR2 10:00
       
vr 29-3 FC Cranendonck mini's Maarheeze, FC Oda en RW'67 mini's 18:30
       
31-03 Lierop 1 FC Cranendonck 1 14:30
31-03 FC Cranendonck 3 UNA 5 10:00
31-03 Altweerterheide VE1 FCCranendonck VE1 10:00
31-03 FC Cranendonck VR2 Cito VR1 11:00
       
vr 5-04 Altweerterheide mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
06-04 RKSV Heeze JO19-2 FC Cranendonck JO19-1 14:30
06-04 DVS JO15-2 FC Cranendonck JO15-1 13:30
06-04 Maarheeze JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 12:00
06-04 RPC JO12-3 FC Cranendonck JO12-1 10:15
06-04 Rood Wit V JO11-1 FC Cranendonck JO11-1 09:45
06-04 DBS JO11-6 FC Cranendonck JO11-2 09:00
06-04 RKSV Heeze JO9-2 FC Cranendonck JO9-1 09:15
06-04 sv Budel JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 08:45
       
07-04 FC Oda 1 FC Cranendonck 1 14:30
07-04 Waalre 2 FC Cranendonck 2 11:30
07-04 FC Cranendonck 3 RKVVO 6 10:00
07-04 FC Cranendonck 4 sv Budel 4 10:30
07-04 MMC Weert VE1 FC Cranendonck VE1 10:00
07-04 SVO Peel en Maas VR1 FC Cranendonck VR1 10:30
07-04 Ollandia VR1 FC Cranendonck VR2 10:00
       
11-04 RKSVO 1 FC Cranendonck 1 18:30
       
vr 12-4 sv Budel mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
13-04 FC Cranendonck JO19-1 de Valk JO19-2 14:30
13-04 FC Cranendonck JO15-1 Bladella JO15-2 13:00
13-04 FC Cranendonck JO13-1 DVS JO13-2 13:00
13-04 FC Cranendonck JO12-1 Maarheeze JO12-1 11:15
13-04 FC Cranendonck JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 11:15
13-04 FC Cranendonck JO11-2 ODC JO11-5 09:30
13-04 FC Cranendonck JO9-1 SBC JO9-3 09:30
13-04 FC Cranendonck JO8-1 RPC JO8-2 09:30
       
14-04 FC Cranendonck 1 Neerkandia 1 14:30
14-04 FC Cranendonck 2 Reusel Sport 2 11:30
14-04 Bergeijk 4 FC Cranendonck 3 12:00
14-04 Spoord. Boys 4 FC Cranendonck 4 12:00
14-04 FC Cranendonck VR1 Wittenhorst VR1 10:30
       
20-04 FC Cranendonck 1 FC Oda 1 14:30
       
22-04 RKMSV 1 FC Cranendonck 1 14:30
       
28-04 Neerkandia 1 FC Cranendonck 1 14:30
28-04 FC Cranendonck VR2 SPV VR1 10:00
       
vr 3-05 Altweerterheide mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
04-05 Geldrop JO19-4 FC Cranendonck JO19-1 13:00
04-05 DOSKO'32 JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 13:30
04-05 de Weebosch JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 12:45
04-05 Brabantia JO12-3 FC Cranendonck JO12-1 11:30
04-05 DOSL JO11-1 FC Cranendonck JO11-1 11:00
04-05 Spoord.Boys JO11-1 FC Cranendonck JO11-2 10:30
04-05 Terlo JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 09:30
       
05-05 Rood Wit V 3 FC Cranendonck 2 12:00
05-05 FC Cranendonck 3 RPC 3 10:00
05-05 FC Cranendonck 4 Geldrop 5 10:30
05-05 Brevendia VE2 FC Cranendonck VE1 09:45
05-05 vv Schaesberg VR1 FC Cranendonck VR1 10:30
05-05 ST Geldrop/Braakh. VR1 FC Cranendonck VR2 10:30
       
vr 10-5 RKSVO mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
11-05 FC Cranendonck JO19-1 UNA JO19-3 14:30
11-05 FC Cranendonck JO15-1 Geldrop JO15-3 13:00
11-05 FC Cranendonck JO13-1 RKSV Heeze JO13-2 13:00
11-05 FC Cranendonck JO12-1 RKSV Heeze JO12-2 11:15
11-05 FC Cranendonck JO11-1 ST Dees/Vessem JO11-1 11:15
11-05 FC Cranendonck JO11-2 Acht JO11-4 09:30
11-05 FC Cranendonck JO9-1 Brabantia JO9-3 09:30
11-05 FC Cranendonck JO8-1 Dommelen JO8-1 09:30
       
12-05 FC Cranendonck 1 Sterksel 1 14:30
12-05 FC Cranendonck 2 Marvilde 2 11:30
12-05 sv Budel 3 FC Cranendonck 3 12:00
12-05 RKSV Heeze 5 FC Cranendonck 4 12:00
12-05 FC Cranendonck VE1 Boekoel VE1 10:00
       
vr 17-5 Merefeldia mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
18-05 de Valk JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 13:30
18-05 Terlo JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 11:30
18-05 Geldrop JO12-4 FC Cranendonck JO12-1 11:30
18-05 UNA JO11-2 FC Cranendonck JO11-1 09:00
18-05 SJO Juventud JO11-2 FC Cranendonck JO11-2 10:00
18-05 de Raven JO9-1 FC Cranendonck JO9-1 09:30
18-05 EFC JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 09:00
       
19-05 ONDO 1 FC Cranendonck 1 14:30
19-05 RKSV Heeze 3 FC Cranendonck 2 11:00
19-05 FC Cranendonck 3 sv Valkenswaard 4 10:00
19-05 FC Cranendonck 4 Unitas'59 4 10:30
19-05 SVVH VE1 FC Cranendonck VE1 10:00
19-05 RKKSV VR1 FC Cranendonck VR2 10:00
       
vr 24-5 FC Oda mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
25-05 FC Cranendonck JO19-1 DVS JO19-2 14:30
25-05 FC Cranendonck JO15-1 Dommelen JO15-2 13:00
25-05 FC Cranendonck JO13-1 Rood Wit V JO13-2 13:00
25-05 FC Cranendonck JO12-1 DBS JO12-4 11:15
25-05 FC Cranendonck JO11-1 Geldrop JO11-2 11:15
25-05 FC Cranendonck JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-4 09:30
25-05 FC Cranendonck JO9-1 DVS JO9-2 09:30
25-05 FC Cranendonck JO8-1 Maarheeze JO8-1 09:30
       
26-05 FC Cranendonck 1 DESM 1 14:30
26-05 FC Cranendonck 2 Hapert 2 11:30
26-05 Bladella 5 FC Cranendonck 3 09:45
26-05 Oirschot V 5 FC Cranendonck 4 13:15
26-05 FC Cranendonck VR1 SVO Fortuna'54 VR2 10:30
26-05 FC Cranendonck VR2 Real Lunet VR1 10:00
       
30-05 de Bocht'80 VR1 FC Cranendonck VR2 11:00
       
Onze hoofdsponsoren:
Feijen Metaaltechniek
Damen Machinaal Timmerwerken
Café de Bout Soerendonk
Milldam recycling company
Assurantiekantoor van Hunsel & Govers BV
Klikkelstein kinderopvang