programma

 

Programma


Overzicht competititie-programma

 

    Wedstrijd programma

 datum thuis  uit  aanvang
       
29-02 sv Heythuysen JO17-1 FC Cranendonck JO17-1 15:00
29-02 FC Cranendonck JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1 10:00
29-02 Brabantia JO12-2 FC Cranendonck JO12-1 11:30
29-02 EFC JO9-2 FC Cranendonck JO9-1 09:00
29-02 RKSVO JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 11:00
29-02 RKSV Heeze JO8-3 FC Cranendonck JO8-2 09:00
       
1-03 Grashoek 1 FC Cranendonck 1 14:30
1-03 Woenselse Boys 2 FC Cranendonck 2

12:00

1-03 Heeze/DOSL VR1 FC Cranendonck VR1

11:30

       
vr 6-03 FC Cranendonck mini's sv Laar + RKSVO mini's 18:30
       
7-03 FC Cranenonck JO17-1 DOSL JO17-1 14:30
7-03 FC Cranenonck JO15-1 Brabantia JO15-2 13:30
7-03 Woenselse Boys JO13-2 FC Cranendonck JO13-1 11:30
7-03 FC Cranenonck JO12-1 Sterksel JO12-1 11:00
7-03 FC Cranenonck JO10-1 sv Heythuysen JO10-2 11:00
7-03 FC Cranenonck JO9-1 RPC JO9-2 11:00
7-03 FC Cranenonck JO8-1 sv Someren JO8-3 09:30
7-03 FC Cranenonck JO8-2 Sterksel JO8-1 09:30
       
8-03 Maarheeze 1 FC Cranendonck 1 14:00
8-03 FC Cranendonck 3 sv Budel 7 10:00
8-03 RKHBS VR1 FC Cranendonck VR1 11:00
8-03 FC Cranendonck VR2 The White Boys VR1 10:00
       
vr 13-3 Eindse Boys mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       

14-03

FC Cranendonck JO17-1 DVS JO17-4 14:30
14-03 Casteren/Netersel JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 11:30
14-03 FC Cranendonck JO13-1 Riethoven JO13-1 12:45
14-03 FC Cranendonck JO12-1 Knegselse Boys/Steensel JO12-1 11:00
14-03 FC Cranendonck JO10-1 Brevendia JO10-2 11:00
14-03 FC Cranendonck JO9-1 Dommelen JO9-1 11:00
14-03 FC Cranendonck JO8-1 ONDO JO8-1 09:30
14-03 FC Cranendonck JO8-2 DVS JO8-3 09:30
       
15-03 FC Cranendonck 1 RKMSV 1 14:30
15-03 FC Cranendonck 2 WODAN 2 11:30
15-03 RPC 6 FC Cranendonck 3 14:00
15-03 RKESV/GKC/RKHVC VE1 FC Cranendonck VE1 10:00
15-03 FC Cranendonck VR1 SVC 2000 VR1 10:30
15-03 RKKSV VR2 FC Cranendonck VR2 10:00
       
vr 20-03 Brevendia mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
21-03 FC Cranendonck JO10-1 Merefeldia JO10-2 11:00
       
22-03 ONDO 1 FC Cranendonck 1 14:30
22-03 FC Cranendonck 3 RKSV Heeze 8 10:00
22-03 FC Cranendonck VR1 EFC VR1 10:30
22-03 The White Boys VR1 FC Cranendonck VR2 10:00
       
27-03 FC Cranendonck mini's Budel/RKSVO mini's 18:30
       
28-03 Rood Wit V JO15-2 FC Cranendonck JO15-1 11:15
28-03 Rood Wit'67/PLUS JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 12:00
28-03 FC Eindhoven AV JO12-4 FC Cranendonck JO12-1 10:00
28-03 Merefeldia JO10-3 FC Cranendonck JO10-1 10:00
28-03 RKSV Heeze JO9-3 FC Cranendonck JO9-1 09:00
28-03 sv Laar JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 08:45
28-03 sv Someren JO8-4 FC Cranendonck JO8-2 09:00
       
29-03 FC Cranendonck 1 Bruheze 1 14:30
29-03 FC Cranendonck 2 RKSV Heeze 3 11:30
29-03 Sterksel 2 FC Cranendonck 3 12:00
29-03 Rood Wit'67/PLUS VE1 FC Cranendonck VE1 10:00
29-03 FC Cranendonck VR1 Eindse Boys VR1 10:30
29-03 FC Cranendonck VR2 Boskant VR1 10:00
       
3-04 sv Budel mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
4-04
FC Cranendonck JO17-1 FC Oda JO17-1 14:30
4-04 FC Cranendonck JO15-1 DOSL JO15-2 13:30
4-04 FC Cranendonck JO13-1 EFC JO13-2 12:45
4-04 FC Cranendonck JO12-1 DVS JO12-2 11:00
4-04 FC Cranendonck JO10-1 BEVO JO10-1 11:00
4-04 FC Cranendonck JO9-1 sv Budel JO9-2 11:00
4-04 FC Cranendonck JO8-1 NWC JO8-2 09:30
4-04 FC Cranendonck JO8-2 Maarheeze JO8-1 09:30
       
5-04 DESM 1 FC Cranendonck 1 14:30
5-04 DOSL 2 FC Cranendonck 2 12:00
5-04 FC Cranendonck 3 DOSL 4 10:00
5-04 FC Cranendonck VE1 sc Leeuwen VE1 10:00
5-04 Keer VR1 FC Cranendonck VR1 11:00
5-04 VOAB VR1 FC Cranendonck VR2 11:00
       
13-04 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 FC Cranendonck VR2 12:00
       
17-04 Brevendia mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
18-04 Roggel/SVVH JO17-1 FC Cranendonck JO17-1 15:00
18-04 FC Eindhoven AV JO15-2 FC Cranendonck JO15-1 13:00
18-04 De Raven JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 11:45
18-04 sv Budel JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 11:00
18-04 sv Budel JO10-2 FC Cranendonck JO10-1 09:45
18-04 UNA JO9-2 FC Cranendonck JO9-1 09:00
18-04 RKSVO JO8-2 FC Cranendonck JO8-1 11:00
18-04 MMC Weert JO8-4 FC Cranendonck JO8-2 09:00
       
19-04 Neerkandia 1 FC Cranendonck 1 14:30
19-04 UNA 2 FC Cranendonck 2 12:00
19-04 FC Cranendonck 3 Rood Wit'67/PLUS 3 10:00
19-04 FC Cranendonck VE1 DESM VE1 10:00
19-04 RKMSV VR1 FC Cranendonck VR1 12:00
19-04 FC Cranendonck VR2 Essche Boys VR1 10:00
       
26-04 FC Cranendonck 1 SJVV 1 14:30
       
8-05 Rood Wit'67/PLUS mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
9-05 FC Cranendonck JO17-1 ONDO JO17-1 14:30
9-05 FC Cranendonck JO15-1 FC Eindhoven JO15-4 13:30
9-05 FC Cranendonck JO13-1 Woenselse Boys JO13-2 12:45
9-05 FC Cranendonck JO12-1 RKVVO JO12-1 11:00
9-05 FC Cranendonck JO10-1 DESM JO10-2 11:00
9-05 FC Cranendonck JO9-1 De Valk JO9-1 11:00
9-05 FC Cranendonck JO8-1 RKSV Heeze JO8-2 09:30
9-05 FC Cranendonck JO8-2 DOSL JO8-2 09:30
       
10-05 FC Cranendonck 1 FC Oda 1 14:30
10-05 FC Cranendonck 2 De Valk 2 11:30
10-05 Brabantia 9 FC Cranendonck 3 9:30
10-05 GKC/RKHVC/RKESV VE1 FC Cranendonck VE1 9:30
10-05 FC Cranendonck VR1 Someren/NWC VR2 10:30
10-05 FC Cranendonck VR2 Tivoli VR1 10:00
       
15-05 FC Cranendonck mini's Merefeldia/Maarh/Eindse B. 18:30
       
16-05 FC Cranendonck JO17-1 FC Maasgouw JO17-1 14:30
16-05 FC Cranendonck JO15-1 HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 13:30
16-05 Riethoven JO13-1 FC Cranendonck JO13-1 12:00
16-05 FC Cranendonck JO12-1 WODAN JO12-1 11:00
16-05 FC Cranendonck JO10-1 RKSVO JO10-2 11:00
16-05 FC Cranendonck JO9-1 ZSC JO9-1 11:00
16-05 FC Cranendonck JO8-1 FC Oda JO8-2 09:30
16-05 FC Cranendonck JO8-2 Altweert/Crescentia JO8-1 09:30
       
17-05 DOSL 1 FC Cranendonck 1 14:30
17-05 RPC 3 FC Cranendonck 2 12:00
17-05 FC Cranendonck 3 sv Valkenswaard 9 10:00
17-05 FC Cranendonck VE1 Crescentia VE1 10:00
17-05 Geldrop VR1 FC Cranendonck VR1 10:00
17-05 Real Lunet VR1 FC Cranendonck VR2 10:30
       
22-05 MMC Weert mini's FC Cranendonck mini's 18:30
       
23-05 Lierop JO17-1 FC Cranendonck JO17-1 14:30
23-05 Waalre JO15-1 FC Cranendonck JO15-1 13:00
23-05 NWC JO12-4 FC Cranendonck JO12-1 11:30
23-05 Haelen JO10-2 FC Cranendonck JO10-1 09:30
23-05 Brabantia Jo9-3 FC Cranendonck JO9-1 09:15
23-05 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1 10:00
23-05 NWC JO8-4 FC Cranendonck JO8-2 08:45
       
24-05 FC Cranendonck 1 Lierop 1 14:30
24-05 FC Cranendonck 2 Waalre 2 11:30
24-05 UNA 9 FC Cranendonck 3 10:00
24-05 Eindse Boys VE1 FC Cranendonck VE1 10:00
24-05 FC Cranendonck VR1 Baarlo VR1 10:30
24-05 FC Cranendonck VR2 Ollandia VR1 10:00
       
Onze hoofdsponsoren:
Feijen Metaaltechniek
Damen Machinaal Timmerwerken
Café de Bout Soerendonk
Milldam recycling company
Assurantiekantoor van Hunsel & Govers BV
Klikkelstein kinderopvang